Bayanlar seksi nasıl yaşıyor ?

Oral seks bir bireyin cinsel uzuvlarıyla öteki bireyin ağzı arasındaki temasla olan ilişkidir.

Ağız ve cinsel uzuvlar bedenin basitçe uyarılabilen erojenik bölgeleridir.Ve temas haline geçmeleri de bireylere zevk verir.Bütün memelilerde karşı türlerin birbirlerini ağız yoluyla uyarması vardır denilebilinir.mesela erkek köpeğin dişinin vajenini koklaması ve yalaması gibi,atlardada erkeğin çiftleşmeden evvel dişinin vajenini yalayarak dişiyi ilişkiye hazır hale getirdiği görülür

Neden oral seks
Ağızın ve cinsel uzuvların duyarlı erojen bölgeler olması,ve birbirlerine verdikleri ihtarın ve zevkin yoğun olması bu buluşmayı kaçınılmaz yapmaktadır.

En ehemmiyetli avantajlarından bir taneside hamileliğe neden olmaması suratından çiftler tarafından rahatlıkla kullanılmaktadır.

Bakireliğin ehemmiyetli olduğu cemiyetlerde bu yolla bakirelik korunmuş olmaktadır.

Erkek te veya bayan da kendi cinsel uzvunu partnerinin ağzında görmekte bir haz yaratmaktadır.

Bayanın erkek cinsel uzvunu ağzıyla uyarması:
Felliato; latinca fellare emmek fiilinden türemiştir.Erkek cinsel uzuvlarını yalamak,emmek,öpmek anlamında kullanılır.
Erkeklerin tamamına yakını penislerinin emilmesinden ve bu biçimde boşalmaktan hoşlanırlar.Bayanların bir kısmıda partnerlerini bu biçimde uyarmaktan ve boşaltmaktan beğenir. Bayan erkeğini ağzıyla uyarırken genelde onun nasıl sevdiğini sorar veya yaptığı hareketlere dikkat ederek hangilerinden daha fazla zevk aldığına dikkat ederek kendini yönlendirir.Aynı zamanda ellerinide penis çevresine sararak daha fazla ihtar sağlayabilir .Dikkat edilmesi gereken dişlerin penise acı veya hasar vermemesidir.Bayan partnerini bu biçimde boşaltabilir veya yeterli ihtar sağladıktan sonra cinsel ilişkinin başka biçimlerien geçebilirler. Bayan isterse erkeğin spermlerini yutabilir, erkekler bundan olağanüstü psikolojik haz dinlerler , sperm yutmakla hamile kalınmaz . Basmakalıp şartlarda sıhhatli bir erkekte sperm hastalık taşımaz.

Bayanda veya erkekte bulaşıcı bir hastalık varsa bu oral seks sırasında bulaşabilir.

Erkeğin bayan cinsel uzvunu ağzıyla uyarması:
Cunnilingus; latince cunnus – vulvabayan da vajen dudakları ve lingere:yalamak anlamındadır.Erkeğin bayan cinsel uzuvlarını yalaması ve emmesi anlamında kullanılır .Bayanın özellikle klitorisi öpmeye,yalamaya ve emmeye fazla derecede duyarlıdır.Erkek kadının vajen girişini,vajen dudaklarını,klitorisi yalayarak onu uyarır,cinsel birleşmeye hazırlar veya bu biçimde boşaltabilir ,veya ilişki evveli birkaç defa bu biçimde boşaltarak daha sonra ilişkiye girebilirler.Cinsel ilişkide erkeğin bayan boşalmadan boşaldığı vaziyetlerde bayanı bu biçimde boşaltabilir.ve erkek sertliğini kaybedip ilişkiye devam edemediği zamanlarda bayanı bu biçimde hafifletebilir.

Erkekte kadının nasıl sevdiğini sorabilir ve ona göre yönlenebilir gene dikkat edilmesi gereken nokta dişlerin bayana hasar vermemesidir.
Vajene hava üflemek gibi şeylerede bayana sızı veya acı verebilir. İhtar sırasında kadının vajeninde ıslanma çoğalmakta vajenden sallgılana akışkanlar dışarı doğru gelmektedir, sıradanda bunlar hasarsız ve mikrop taşımayan akışkanlardır ve erkeğe yutması halinde bile hasar vermeze şayet bir enfeksiyon yoksa
Oral seks evveli bayanı vajen daha pak olsun diye vajen içinin sabunla yıkaması vajene hasar verebilir kayganlaşmayı güçleştirir.

Basmakalıp başka bir deyişle akıntısı olmayan bir kadının kendine has bir vajen kokusu vardır, bu kokuya ”kasolet” ismi verilir ve bu koku erkeklere çekici ve cinsel uyarıcı kazanç, bazı bayanlarsa bütün tersini düşünür, erkeğin bundan rahatsız olacağı fikrine kapılırlar , bu afaki ve yersiz bir endişedir.Yapılmaması gereken bir şeyde o kısımlara sprey sıkmak veya parfüm sürmektir, hem oranın yapısını bozar hem de erkeğe acı bir tat verir.

Vajene bir şey sokulmadan yapılan oral seks bakirelerde kızlık çeperine hasar vermez.

Her aydaki hamile bayana da oral seks yapmanın ne bebeğe nede çiftlere hasarı yoktur, şayet düşük veya coşkunun hekim tarafından menedildiği özel bir gidişat yoksa tabiiki.

Bireyler oral sekste birbirlerine daha fazla zevk veren pozisyonları bulup geliştirebilirler.